FAQ

Де краще починати займатися верховою їздою?


Якщо Ви хочете навчитися їздити правильно, краще почати з індивідуальних занять в манежі під керівництвом досвідченого тренера: він буде займатися безпосередньо Вами, відразу ж виправить помилки в посадці і техніці їзди. Освоївши ази верхової їзди, можна зайнятися конкуром (видом кінного спорту, в якому вершник на коні долає від 6 до 13 різних перешкод, розташованих по певному маршруту), виїздки (свого роду танець коня), джигитовкой (виконанням наїзником різних гімнастичних вправ на коні) та ін. У нашій школі саме правильне навчання, і робота з кіньми. Можна, звичайно, ходити і в звичайний прокат коней, але в такому випадку слід врахувати ймовірність того, що вам не приділять той уваги, на яку Ви розраховуєте та не вкажуть на помилки в посадці. А виправляти вже сформовану неправильну посадку, до якої ви звикнете, буде згодом набагато складніше. Якщо до того ж ви виберете прокат по полях і лісах, то зростає ймовірність нещасного випадку при падінні з коня при невпевненою посадці і неправильній техніці їзди верхи.
В якому віці можна займатися верховою їздою у нас в школі?


В 8-10 років дитину можна віддати на повноцінні заняття в нашу школу верхової їзди. У цьому віці малюки вже здатні навчитися "їздити" верхи, тобто правильно керувати конем. Головна вимога - знати поняття "право" і "ліво" і уважно виконувати команди тренера. Групові заняття для дітей з верхової їзди не проводяться, так як з дітьми потрібно працювати максимально уважно і індивідуально. Якщо Ви прагнете досягти високих результатів в кінному спорті в виїздки або конкурі, звичайно, буде потрібно не один рік занять і індивідуальних тренувань під керівництвом досвідченого тренера. І, відповідно, чим раніше і частіше ви почнете займатися верховою їздою, тим вищого рівня майстерності зможете досягти в Кінному спорті і взяти участь в змаганнях.
Скільки разів варто займатися?


Все залежить від вашого бажання і цілей, які ви поставили перед собою (що ви хочете досягти). Якщо ви хочете займатися професійно, то варто займатися 5-6 разів на тиждень. Якщо на аматорському рівні, то 3-4 рази в тиждень. Якщо кінний спорт це для вас релакс і просто спілкування з конем, то скільки забажаєте.
Як швидко навчитися їздити верхи?


Те, наскільки швидко ви навчитеся їздити верхи, цілком залежить від вашого бажання, здібностей, посидючості, фізичної підготовки, від місця занять, кваліфікації тренера, кількості занять і т.д. В середньому придбати основні навички верхової їзди і досить впевнену посадку можна за кілька місяців постійних (не менше 2-х разів на тиждень) занять. Після початкової підготовки можна просто їздити для душі, поступово набираючись досвіду, або зайнятися кінним спортом професійно. А межі вдосконаленню майстерності, як відомо, немає.
Одяг для занять верховою їздою?


Якщо ви не впевнені, що будете довго займатися верховою їздою, а хочете просто спробувати, - для перших занять краще нічого спеціально не купувати. Підійдуть звичайні джинси або легінси без швів і чоботи з плоскою підошвою і невеликим каблуком, бажано без шнурків. На руки краще надіти рукавички (не товста), оскільки з незвички руки можна стерти про привід. Якщо ж згодом ви вирішите продовжити заняття, слід придбати спеціальні бриджі, чоботи для верхової їзди або черевики з крагами, а також спеціальні рукавички для верхової їзди. Для дітей і дорослих обов'язкові каска або шолом, захисний жилет обов'язковий тільки для дітей до 14 років.
Чим і як можна пригостити коня?


1. Цукор кусковий. У невеликих кількостях це прекрасне частування, яке конячки дуже люблять. Однак, вживання його у великих обсягах може нашкодити здоров'ю коня. 2. Яблука і Морква містять в собі багато вітамінів. Звичайно, повинні бути без цвілі, гнилі і піску. Цілком великі яблука, як і морква, давати не варто. Кінь може вдавитися великим шматком. Тому великі яблука і моркву варто порізати шматочками і годувати з широко розкритою долоньки. 3. Сухарі, бублики, сушки. Практично всі коні з задоволенням будуть уплітати хлібобулочні вироби. Тут головне, щоб вони були сухими і черствими, тому що свіжий хліб зовсім не корисний коням - він може викликати бродіння в шлунку.
Майданчики де проходять заняття?


КСШ Авангард є сучасний кінноспортивний комплекс з унікальною інфраструктурою для занять кінним спортом і верховою їздою. До Ваших послуг великий критий манеж (утеплений) 20х60 і 2 великих відкритих манежу.
Тривалість тренування або уроку з верхової їзди?


Тривалість тренування - 45 хвилин, на занятті Вас вчать правильно сидіти на коні, керувати конем, виконувати різні елементи від простих до більш складних, все залежить від Вашого рівня підготовки, а також долати перешкоди, і багато іншого.
Вартість заняття з верхової їзди?


Вартість занять у Школі верхової їзди Авангард становить прийнятні 600 грн (і навіть менше при купівлі абонемента) за індивідуальне навчання на добре виїжджених конях, які беруть участь в різних змаганнях, а також на рідкісних породах. На конях породи Фриз. Коні надзвичайної краси, з доброзичливі характером привезені з Голландії.
Чи потрібно приходити заздалегідь на заняття з верхової їзди?


Обов'язково за 15-20 хвилин, потрібно приїхати спокійно переодягнутися, ознайомитися з правилами та технікою безпеки "КСШ Авангард" і підійти до свого улюбленого вихованця, погладити його, пригостити. Якщо ж ви приходите перший раз на навчання верхової їзди, то тим більше, так як кінь готов завжди в точний час вашого запису.
У разі якщо Ви спізнюєтеся?


Обов'язково зателефонуйте нам і попередьте, що ви затримуєтесь, так як кінь готовий завжди в точний час вашого запису, на заняття намагайтеся не спізнюватися, тому що, час занять з верхової їзди на жаль не продовжується, ми працюємо з учнями індивідуально і кожну годину тренера розписано, тому заняття з верхової їзди не продовжується. Якщо ви захворіли, або у вас невідкладні справи, заняття з верхової їзди відміняйте напередодні за добу.
Безпека при верховій їзді


Серед усіх видів спорту на частку кінного доводиться порівняно небагато травм. Кінь за своєю природою тварина ласкава і чуйна, покірна і виконавча. Швидше полохлива, ніж агресивна, в природних умовах при небезпеки рятується втечею. У той же час фізично, це дуже сильна тварина, наділена природою потужними засобами захисту від ворогів: зубами і копитами і дивно швидкою реакцією. У зв'язку з цим не можна забувати, що при невмілому поводженні з конем або під впливом зовнішніх факторів, він може повести себе небажано і вийти з підпорядкування. Однак при вмілому зверненні і дотримання всіх правил техніки безпеки та дотримання певних запобіжних заходів ймовірність отримання травми можна звести до мінімуму і виключити.